Лікарі кардіологи в Харкові (Салтівський район)

Семененко Владислав
Татьяна Николаевна, хороший кардиолог, очень внимательный, душевный, профессиональный специалист своего дела.
30 листопада '-1 г.
После вторых родов заметила, как стало повышаться давление. Старалась самостоятельно справиться, принимала таблетки по совету подруги. Две недели назад я потеряла сознание на несколько минут, а когда измеряли давление, оно было выше 180!!! Родные настояли на моем лечении у кардиолога. Теперь для меня Татьяна Николаевна – тот врач, которому я полностью доверяю, потому что она действительно лечит.
07 березеня '19 г.
Виталина
Врач помог поставить на ноги мужа, а мы уже совсем отчаялись. Безумно благодарны!
28 травня '16 г.
Кардіолог
Лікар-кардіолог вищої кваліфікації, спеціалізується на діагностиці захворювань серця і судин, інтерпретує результати інструментальних досліджень, призначає лікування на підставі індивідуальних особливостей пацієнта і анамнезу, всіх чинників розвитку хвороби, наявності обтяжуючих обставин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63
Кардіолог
Кардіолог Мордяшова Світлана Вікторівна займається лікуванням таких захворювань, як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда, миготлива аритмія, екстрасистолічна аритмія, артеріальна гіпертензія у вагітних, гіпертрофічна кардіоміопатія. В роботі застосовує такий метод діагностики, як електрокардіографія.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Терапевт, кардіолог
Доктор Дубова Світлана Олексіївна працює терапевтом, кардіологом, має 17-річний стаж, вищу категорію. До компетенції лікаря входить проведення діагностики і терапії захворювань серцево-судинної системи. До доктора звертаються з гіпертонічною, ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, різними порушеннями кардіального ритму, кардіоміопатією, ендокардитом.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63