Бортна Тетяна Миколаївна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-кардіолог вищої кваліфікації, спеціалізується на діагностиці захворювань серця і судин, інтерпретує результати інструментальних досліджень, призначає лікування на підставі індивідуальних особливостей пацієнта і анамнезу, всіх чинників розвитку хвороби, наявності обтяжуючих обставин.

Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63

После вторых родов заметила, как стало повышаться давление. Старалась самостоятельно справиться, принимала таблетки по совету подруги. Две недели назад я потеряла сознание на несколько минут, а когда измеряли давление, оно было выше 180!!! Родные настояли на моем лечении у кардиолога. Теперь для меня Татьяна Николаевна – тот врач, которому я полностью доверяю, потому что она действительно лечит.
Виталина
28 травня '16р.
Врач помог поставить на ноги мужа, а мы уже совсем отчаялись. Безумно благодарны!
Семененко Владислав
Татьяна Николаевна, хороший кардиолог, очень внимательный, душевный, профессиональный специалист своего дела.

• 1988 p. — Одеський Національний Медичний Університет ім. Пирогова.

Вчений ступінь і звання

• Бортних Тетяна Миколаївна — кандидат медичних наук.

• 2010 р. — курси підвищення кваліфікації з кардіології — вища категорія;
  • січень-лютий 2015 р. — невідкладна допомога в бойових умовах.
  • червень 2015 p. — майстер-клас " Гіпертонічна хвороба: новий підхід в діагностиці і лікуванні».

Лікар-кардіолог надає послуги:

• ЕКГ діагностика;
  • індивідуальне складання схем терапії.

Лікар-кардіолог займається лікуванням захворювань:

• ішемічна хвороба серця;