Лікарі вертебрологи в Харкові (Салтівський район)

Супер спеціаліст.- на 1000%.Надзвичайна людина. Супер мужик!!!!!
30 листопада '-1 г.
Прекрасный врач и замечательный человек! Очень помог. С шейным остеохондрозом мучилась очень долго, пока не попала к Анатолию Болеславовичу. Рекомендации и советы, действительно, помогают. Огромная благодарность!
30 листопада '-1 г.
Євгеній
Чудовий спеціаліст та просто хороша людина. Все це можна сказати про Анатолія Болеславовича. Ця людина допомогла уже дуже багатьому пацієнтам, у слава про нього давно поширюється нашим містом. Мені він теж допоміг. Рекомендую лікаря!
12 лютого '20 г.
11.04.2017
відмінний лікар, та просто чудова людина. Я дуже мало зустрічала таких висококваліфікованих спеціалістів. Все гранично ясно, простими словами розказано. Рекомендації слушні, та допомагають. Лікар супер! прийду повторно.
06 березеня '20 г.
Вертебролог
Доктор Салко Анатолій Болеславович спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань в області вертебрології. Займається лікуванням хребта і суглобів, використовує методи як традиційної так і нетрадиційної медицини. Проводить мануальну терапію, кінезіології, практикує дихальну корекцію хребта. У пріоритеті фахівця швидке і точне визначення діагнозу пацієнта, приділяє особливу увагу патологій серед молодого покоління.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63