Лікарі гінекологи в Харкові (Салтівський район)

Людмила Сахновская
Спасибо большое врачу за профессионализм и трепетное отношение . Все четко,ясно и без всяких проблем
Екатерина Русанова
Хочу выразить благодарность Виктории Владимировна за профессионализм, за трепетное отношение. Наблюдаюсь по беременности 28 недель, всем довольна ☺️ Спасибо большое
30 листопада '-1 г.
Очень квалифицированный специалист,внимательная,приятная. Была 2 раза на узи всем осталась довольна,рекомендую всем
30 листопада '-1 г.
Виктория Владимировна, очень хороший врач. Её слова совпадают с мнением других специалистов. Очень внимательная и хорошо понимает свое дело. Моя личная рекомендация)
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує фолікулометрія, ультразвукове дослідження органів малого тазу, в тому числі скринінгове УЗД плоду. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує клімакс, порушення менструального циклу, кісти яєчників, ендометріоз і ендометрит.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація Тимчасово не приймає
Акушер - гінеколог. Онкогінеколог. Лікар УЗД.
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій, безпліддя. Проводить гінекологічні хірургічні втручання. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, кольпоскопію, лікувально-діагностичне вишкрібання і біопсію шийки матки.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує відеокольпоскопію, УЗД органів малого тазу і молочних залоз. Проводить діагностичне вишкрібання матки. Лікує гінекологічні патології і ЗПСШ. Консультує з приводу планування сім'ї.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, має вищу кваліфікаційну категорію, займається питаннями планування сім'ї, супроводом вагітності, профілактикою і лікуванням широкого спектру гінекологічних патологій. Бихаленко Олена Георгіївна надає консультації щодо питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, запальних процесів в малому тазу. Допомагає в терапії виявлених патологій.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт