Сторінка 3. Лікарі в Харкові (метро Київська)

Лидия
Была у Забело на диагностике. Никаких претензий, все делает быстро, профессионально.
28 червеня '16 г.
Карина
Недорогая и качественная диагностика
30 травня '16 г.
Рентгенолог
Доктор Забело Татьяна Олеговна занимается диагностическими исследованиями при помощи современных технологий, включая ультразвук, рентген и компьютерную томографию. Ведет консультативный прием в качестве врача-диагноста. Участвует в диагностике заболеваний внутренних органов жизненно важных систем, расшифровывает результаты исследований пациентам.
Психіатр
Лікар проводить індивідуальні та сімейні консультації. Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як шизофренія, деменція, психози різного генезу, розлад пам'яті, невротичні розлади.
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Лікар ультразвукової діагностики
Займається діагностикою пацієнтів кардіологічного та терапевтичного профілів, застосовує у лікуванні сучасні та ефективні методики.
Психіатр
Викликати лікаря додому
Терапевт
Лікар займається профілактикою, діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів терапевтичного профілю.
Психолог
Спеціаліст проводить індивідуальне та групове консультування пацієнтів з психічними захворюваннями. Займається психодіагностикою та психологічною корекцією порушень в структурі органічних, ендогенних, невротичних розладів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом2 онлайн записи