Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Харкові (метро Історичний музей)

Валера
Прохожу диагностику у доктора Нальковской уже не в первый раз и каждый раз доволен результатом. Врач она очень хороший, знает, что делает. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
03 серпня '16 г.
Екатерина
Валентина Николаевна наблюдала меня на протяжении беременности, проводила пренатальные скрининги. Спасибо за здорового малыша!
27 серпня '16 г.
Была на приеме не раз. Толковый врач, назначил очень хорошее лечение.
23 червеня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Нальковська Людмила Василівна має другу кваліфікаційну категорію в УЗ-діагностики. Проводить процедури дослідження органів черевної порожнини. Також оцінює стан м'яких тканин. Виконує дуплексне сканування, завдяки чому візуалізує венозну систему. Крім того, компетентна в доплерографії.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.