Лікарі стоматологи в Харкові (метро Барабашова)

Степан
В моєму випадку все було банально просто. Я не любив лікувати зуби. Якщо звертаюся до Дмитра Олександровича , то йому вже там роботи достатньо. Він молодець!Одного разу навіть гнойник вскривав! Дуже поважаю цю людину, як великого спеціаліста в своїй справі.Дуже вам дякую!
13 липня '18 г.
Алексей
Александр Александрович Мартиян опытный специалист. Передние зубы у меня ранее были депульпированы, стояли пломбы, которые со временем пожелтели. К сожалению переехал в другой город, поэтому пришлось искать нового стоматолога. Обратился к доктору Мартиян. Результатом работы очень доволен. Сделана отличная реставрация зубов.
19 липня '18 г.
Дарина
Довелося відчути на собі неприємні відчуття , коли прорізувався зуб «мудрості»,.Не знаю,чи стала розумнішою, але роздратованою точно.Немогла навіть їсти, така була нестерпна біль. Сил моїх більше не було терпіти.Звернулася за допомогою до Межибецького Дмитра Олександровича . Він під місцевим знеболенням швидко і вправно його видалив.Я майже не помітила. Дуже вдячна лікарю!
29 червеня '18 г.
Жанна
Доктор Мартиян Александр Александрович имеет огромный опыт работы в сфере стоматологи. Давно лечу зубы у этого специалиста. Очень довольна обслуживанием и результатами работы. Спасибо!
20 липня '18 г.
Стоматолог
Доктор Мартіян Олександр Олександрович працює стоматологом, має 19-річний стаж. У спектр послуг входить діагностика і лікування захворювань порожнини рота. До фахівця звертаються для профілактики, а також лікування карієсу, кровоточивості ясен, пародонтозу, грибкового ураження мови, ультразвукової чистки, внутріканального відбілювання зубів, художньої реставрації зубного ряду.
Стоматолог
Лікар Межібецкій Дмитро Олександрович спеціалізується в галузі стоматології, має 24-річний стаж роботи. В обов'язки лікаря входить видалення зубів будь-якої складності, проведення зубосохранних операцій, розтин гнійників, промивання інфікованих порожнин, видалення кістозних утворень, проведення дентальної імплантації і підготовку до протезування.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Лікує захворювання пародонту (гінгівіт, пародонтит), пульпіт і всі види карієсу. Виконує апаратну ультразвукову чистку і відбілювання зубів. Займається установкою металокерамічних коронок. Консультує з приводу догляду за зубами.