Лікарі ревматологи у Дніпрі (метро Метробудівників)

Екатерина
К Неле Михайловне вовремя обратилась. Она увидела то, что не увидели коллеги в Каменском.
30 листопада '-1 г.
Владимир
Замечательный доктор. Она доступно все объяснила и выписала лечение. Всем советую! Если нам понадобится, то мы обязательно вернемся именно к этому доктору.
08 червеня '21 г.
Доктор очень грамотный. Всё прошло быстро и чётко. У меня была сильная боль в ноге. Она назначила мне диету и лечение, после которого стало намного легче. Буду только к ней приходить!
28 травня '21 г.
Врач очень компетентный и знающий. Берестень Мария Афанасьевна нас проконсультировала, провела полный опрос, осмотр и расписала лечение. Мы очень довольны!
17 квітня '21 г.
Ревматолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії дистрофічних і запальних уражень суглобів, а також аутоімунних захворювань з ураженням внутрішніх органів. Успішно лікує артроз, артрити, хворобу Бехтерева, системний червоний вовчак, склеродермію, подагру, системні васкуліти і остеопороз. Займається оформленням медичних довідок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Дніпро пр-т Олександра Поля 22 м.Метробудівників359
Ревматолог
Лікар Гречаник Неля Михайлівна надає послуги в області лікування ревматичних патологій. Основний напрямок, в якому працює фахівець, пов'язане з наданням допомоги при ураженнях сполучних тканин різного ступеня тяжкості, а також остеопорозі і ряді інших специфічних порушень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8