Зражевская Ірина Анатоліївна

Дитячий кардіолог
Лікар другої категорії
Доктор Зражевская Ірина Анатоліївна має 21-річний стаж, дитячий кардіолог, має другу категорію. В послуги фахівця входить консультативний прийом, проведення первинного огляду, аналіз результатом додаткового обстеження і визначення тяжкості хвороби. До Зражевський І.А. звертаються для лікування порушень кардіального ритму, вроджених вад, серцевої недостатності. При необхідності виконання хірургічного втручання при вадах серця лікар направляє дітей до кардіохірургів для вирішення питання про операцію. Також доктор проводить планові огляди дітей перед школою і дає рекомендації по профілактиці захворювань серцево-судинної системи.

Ирина Анатольевна лучший кардиолог, которого я знаю. Очень внимательная, заметила то, на что другие не обратили внимания. Тактичная и спокойная. В итоге мы вышли с приёма одухотворённые, стали лечиться и уже есть результаты! Я просто счастлива! Спасибо огромное!
Дана
Зражевская Ирина Анатольевна отлично провела прием. Она очень внимательна к ребенку и во время консультации ответила на все мои вопросы. Уделила вполне достаточно времени. Общие рекомендации даны. Спасибо.