Супрун (Габрель) Олена Василівна

Кардіолог
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії Кабрель А. В. проводить діагностику й ефективне лікування захворювань кардіологічного профілю. Займається лікуванням таких захворювань, як запальні ураження серця, серцева недостатність, порушення серцевого ритму, аневризми. Володіє методами ранньої діагностики хвороб серця.

Марина Анатольевна
После стентирования систематически наблюдаюсь у врача для уверенности, что у меня все хорошо с сердцем. Очень долго восстанавливалась после операции, не очень хочется ее делать еще раз. Алена Васильевна назначает мне анализы и отслеживает мое состояние! Благодарю!

• 2002-2008 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Спеціальність — "Лікувальна справа";
  • Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Спеціальність — "Внутрішні хвороби";
  • Інтернатура — Олександрівська клінічна лікарня м. Київ;
  • 2009-2011 рр. — Харківська медична академія післядипломної освіти. Спеціальність — менеджмент організацій охорони здоров'я. Кваліфікація — менеджер охорони здоров'я;
  • 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Спеціальність — кардіологія. Кваліфікація — лікар-кардіолог.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, фахівець функціональної діагностики
Кардіолог, Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики