Боржавич Світлана Василівна

Кардіолог, терапевт, фахівець функціональної діагностики
Лікар першої категорії
Доктор Боржавіч Світлана Василівна працює кардіологом, має 10-річний стаж. В обов'язки спеціаліста входить проведення діагностики захворювань серцево-судинної системи, розшифровка електрокардіограми, УЗД серця, холтерівського моніторування. Займається лікуванням різних порушень кардіального ритму, інфаркту міокарда, гіпертонії.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Вика
У моей бабушки несколько лет назад был инфаркт. После выписки из больницы решили найти ей кардиолога для постоянного наблюдения. По многочисленным положительным отзывам остановились на Боржавич Светлане Васильевне и не пожалели. Всегда доброжелательна и внимательна к нашей бабуле!

• 2008 р. — Ужгородський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2008 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Медицина невідкладних станів»;
  • 2010 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Кардіологія».
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, ПАЦ "Кардіологія", 2018 р.

• Київський медичний університет, "Ультразвукова діагностика", 2021 р.