Залановська Леся Ігорівна

Психолог
Кандидат медичних наук
Леся Ігорівна проводить психологічну діагностику, психологічне консультування, психотерапію для пацієнтів. Автор понад 40 публікацій, в тому числі в спеціалізованих виданнях.

Давид
Лікар надала якісну консультацію. Після першого прийому, я одразу захотіла домовитися про наступний. Адже одразу відчувається професіоналізм лікаря. На прийомі, розібрала всі мої переживання. Впевнена буду відвідувати її надалі.
27.02.2017
Все було добре. Мені дуже сподобалося. Приємне було спілкуватися. Лікар, як людина, мене дуже влаштував. Мені все сподобалося. Я думаю продовжувати сеанси в подальшому. За перший, я змогла зрозуміти що не так, і як діяти далі. Рекомендую!

• 2208 р. — Запорізька філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

• 2019 р. — Київський Гештальт Університет. Програма підготовки гештальт-терапевтів.
  • 2019 р. — Київський Гештальт Університет програма підготовки "Робота з групами в гештальт підходу".
  • 2018 р. — Мелітопольська міська рада та ГО "Центр" побратими "програма підготовки фахівців" на тему Робота з травмою війни: шокова травма і втрати. Особливості психологічної підтримки посткомбатантів".
  • 2018 р. — Тренінг ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України "Психологічна реабілітація населення, постраждалого внаслідок конфлікту, та психологічної допомоги сім'ям, що проживають у безпосередній близькості до зони конфлікту".
  • Тренінг при співпраці Університету Джонса Хопкінса та Національного університету "Києво-Могилянської Академії" з теми: "Якісні методи дослідження в області психічного здоров'я: теорія і практика".

Лікар-психолог займається лікуванням захворювань

• депресії;