Уразовський Сергій Миколайович

Проктолог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки. Спеціалізація фахівця спрямована на постановку правильного діагнозу і складання індивідуальної схеми лікування. Лікар займається терапією геморою, анальних тріщин, випадання кишки. Проводить ряд діагностичних, терапевтичних та фізіотерапевтичних процедур.

Ніна
Проходила лікування в "ON Клінік", лікувала тріщіну анального отвору радіохвильвим методом. Лікуванням задоволена, дякую лікарю Уразовському С.М. за його професіоналізм, а також медичному персоналу за добре ставлення до пацієнтів. Бажаю всім міцного здоров'я і велике дякую від мене.
Обратилась к доктору проктологу Уразовскому С.Н. с проблемой гемороя. При общении с доктором, все мои страхи сразу ушли. Прошла несколько курсов лечения, всё прошло очень хорошо и стабильно. В настоящее время чувствую себя хорошо, и очень благодарна доктору. Всем добра и здоровья.
Сергей
Проходил лечение у доктора-проктолога Уразовского С.Н. гемороя 3 стадии, при помощи латексного легирования, процедура проходит быстро, а главное без отрыва от повседневной жизни. Спасибо доктору и медперсоналу за хорошее обслуживание
Сніжана
Кращий спеціаліст якого я знаю. Уважний та людяний. Компетентний у багатьох питаннях. Завжди підтримає та порадить. Рекомендую!
Евгения
Хочу выразить благодарность доктору проктологу Уразовскому Сергею Николаевичу в оказанном мне лечению гемороя и тромбоза. При осмотре доктор мне поставил правильный диагноз и предложил лечение с помощью радиоволнового метода. Спустя месяц чувствую себя хорошо, ничего не беспокоит. Хочу сказать спасибо персоналу Он-клиник г. Сумы за професиональную работу.

• 1996 р. — закінчив Луганський державний медичний університет за фахом "Лікувальна справа".

• 2002 р. — атестований на другу категорію на базі Луганського медуніверситету.
  • 2006 р. — атестований на першу категорію на базі Луганського медуніверситету.
  • 2011 р. — атестований на вищу категорію на базі Луганського медуніверситету.
  • 2016 р. — атестація в атестаційній комісії при департаменті охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації — підтверджена вища кваліфікаційна категорія по хірургії.
  • 2010 р. — курси інформації і стажування за фахом "Судинна хірургія" на базі відділення серцево-судинної хірургії Луганської обласної клінічної лікарні.
  • 2017 р. — курс тематичного удосконалення : "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі ТОВ "Центр хірургічних інновацій", національний інститут хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова, м. Київ.