Дмитренко Олександр Григорович

Хірург-проктолог
лікар першої категорії
Проктолог лікар, хірург першої категорії. Спеціалізується на плановій та екстреній хірургічній допомозі, виконанні планових та екстрених оперативних втручань, а також діагностичних та лікувальних маніпуляцій. Лікар займається лікуванням геморою, анальних тріщин, анального сверблячки, парапроктиту, кісти куприка, нориці прямої кишки та ін. Також лікар проводить діагностику раку прямої кишки.

Марк
Був на прийомі в хірурга практолога Дмитрієва Олександра Григоровича. Робото лікаря абсолютно задоволений. Все дуже швидко та якісно.
Данило
Хочу подякувати лікарю практологу Дмитренко Олександру Григоровичу. Вже не один рік співпрацюю з цим лікарем, завжди якісний результат роботи.
Звертаюся не перший раз, все дуже сподобалось,результатом задоволена.Дякую.

• 2006 р. — Івано-Франківський медичний університет за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2009 р. — Інтернатура в НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі хірургії на базі КМКЛ.
  • 2019 р. — Спеціалізація з проктології на базі Головного військового клінічного шпиталю в Києві.

• 2013-2014 рр. — Стажування у Kliniken Im Naturpark Altmuhltal Klinik Kosching загальною тривалістю 6 місяців.

Лікар хрург-проктолог надає послуги

• лазерне лікування геморою;
  • лікування геморою;
  • лікування анальних тріщин;
  • діагностика раку прямої кишки;
  • лікування анального сверблячки;
  • радіохвильове лікування;
  • консультація проктолога;
  • лікування парапроктиту;
  • лазерне лікування кісти куприка;
  • лазерне лікування нориці прямої кишки.