Тихенко Тетяна Олександрівна

Алерголог, дитячий алерголог
Лікар вищої категорії
Лікар алерголог вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетними напрямками діяльності є: діагностування, лікування та профілактика алергічних реакцій і захворювань. Має великий досвід практичної роботи в проведенні алергопроби (пальцьовими, побутовими та епідермальними алергенами). В роботі Тетяна Олександрівна керується методами: сублінгальним, спірографії (при дослідженні функцій зовнішнього дихання), пріктекста, імунотерапії (при проведенні АСІТ).
Консультація

Маша
18 квітня '17р.
Татьяна Александровна мне очень помогает с дочерью. Так вышло, что она у меня аллергик, а доктор помогает нам легче переносить симптомы и аллергические проявления. Я даже не знаю, что бы я делала без Тихенко.

Лікар-алерголог надає послуги

• Проведення шкірних алергопроб методом прик-тесту побутовими, пилковими, епідермальними алергенами.
  • Проведення АСІТ (алерген специфічної імунотерапії), пилковими і побутовими алергенами, в умовах денного стаціонару клініки, а також сублінгвальним методом.
  • Нагляд, контроль стану, корекція лікування хворих, які отримують АСІТ в краплях і драже.
  • Проведення спірографії, включаючи тест з В2- агоністами.
  • Встановлення крапельниці і ін'єкцій.