Шпак Валентина

Психолог
Спеціаліст Шпак Валентина - психолог. Надає психологічну підтримку особам в складних життєвих ситуаціях. Займається докладним розбором проблеми, що дозволяє пацієнтові пропрацювати кожну деталь і позбутися від емоційної напруги. Спеціалізується на психологічних залежностях, надає допомогу у вирішенні сексуальних проблем.

Хочу выразить огромную благодарность доктору Шпак. Она очень грамотный и внимательный специалист, настоящий профессионал. Дает дельные рекомендации, поддерживает в трудных ситуациях, помогает разобраться в накопившихся обидах. За короткое время помогла избавиться от психологических проблем!

• 2016 р. — Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність "психологія".

• 2015 р. — "Ейдетика для психолога і педагога";
  • 2015 р. — Перший Всеукраїнський фестиваль психології, педагогіки і творчого розвитку "Казкова країна";
  • 2016 р. — "Психотерапія сексуальних розладів";
  • 2016 р. — Міжнародний фестиваль метафор, метафоричних карт і психологічних практик "Максимум";
  • 2016 р.— "Принцип створення ефективної системи послуг для дітей з особливими потребами в Україні";