Кабінет психолога Збаржевської А. В.

8.1

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Приватний кабінет психолога Збаржевской Алли займається сімейним та індивідуальним консультуванням пацієнтів. Прийом веде сімейний психолог. Серед переваг приватної практики — індивідуальний підхід, дотримання умов конфіденційності пацієнтів, комфортна атмосфера, зручний графік роботи.
  • Ціни на послуги

• Консультація дитячого психолога онлайн 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
01 травня '19р.
Я очень рада, что обратилась к такому хорошему врачу. Алла Збаржевская помогла мне справится с критической ситуацией. Стать более увереннее. Я буду ее рекомендовать всем своим знакомым, кому понадобится психологическая помощь.
Вероника
25 квітня '18р.
Психологическая помощь может понадобиться в любой момент. Такой момент настал и для меня. Обратилась к Алле, она помогла мне. Благодаря ей я отпустила болезненную ситуацию, и научилась заново жить.
Яна
Очень хороший специалист. Помогла разобраться в себе и наладить отношения с мужем. Очень благодарна

Лікарі клініки Кабінет психолога Збаржевської А. В.

Збаржевская Алла Владимировна
Психолог
Консультація 1400/700 грн.
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська27 7 м.Дарниця45 13
Медичний центр «Експрес-Медікал» проводить амбулаторно-поліклінічний прийом за напрямками: загальна терапія, отоларингологія, неврологія і хірургія. У медцентрі працюють лікарі першої та вищої кваліфікаційної категорії.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00