Шмідт Людмила Вікторівна

Педіатр
лікар вищої категорії
Врач-педиатр высшей квалификационной категории оказывает услуги индивидуальных и групповых консультаций, ведения пациентов раннего детского возраста. Диагностирует и лечит болезни, поражающие верхние дыхательные пути у малышей. Консультирует также по вопросам грудного вскармливания, повышает медицинскую грамотность у родителей. Занимается проведением вакцинации, включая подбор вакцины и составление календарного плана прививок.

Были на консультации у Людмилы Викторовны. Она точно определила нашу проблему. До этого никто из врачей не мог точный диагноз поставить, лечили все время не то. Теперь ребенку наконец-то легче! Остались у нас все-таки еще профессионалы, слава богу.

• 1991 р. – Дніпропетровська медична академія;
  • 1992 р. – Інтернатура – м. Костопіль. Поліклініка та стаціонар. Інфекційне, соматичне дитячі відділення;
  • 2013 р. - Атестація: найвища кваліфікаційна категорія.

• 2016 – II Всеукраїнська конференція «Питання грудного вигодовування дітей»
  • 2016 – Симпозіум «Стандарти медичної допомоги новонародженим»
  • 2018 - ТУ «Хвороби дітей та підлітків»
  • 2019 - «Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань у педіатрії»
  • 2020 – 8й конгрес «Профілактика. Антіейджінг. Україна"

Лікар надає послуги

• збирання анамнезу;
  • клінічний огляд, включаючи антропометричні обстеження;
  • постановка попереднього діагнозу;
  • за необхідності – призначення додаткових методів дослідження: інструментальні, лабораторні, додаткова консультація суміжних дитячих спеціалістів.

Лікар займається лікуванням захворювань

• будь-які прояви респіраторних захворювань;
  • загострення будь-яких хвороб;
  • ознаки отруєння та розлади у роботі шлунково-кишкового тракту.