Шаверська Валентина Володимирівна

Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
Доктор Шаверська Валентина Володимирівна спеціалізується в лікуванні гінекологічних недуг. Консультує, проводить діагностичні дослідження органів жіночої репродуктивної системи. Приймає пацієнток з вираженим передменструальним синдромом. Лікує захворювання запального і інфекційного характеру. Виконує радіохвильове лікування ерозії шийки матки.

Очень вниматльная и тактичная доктор, вежливая, к пциентам относится очень хорошо. Приме ведет по записи, так что ждать в очередях не нужно. Я довольна выбором врача.
Света
Прохожу сейчас лечение, могу сказать о враче только хорошее. Рекомендую однозначно
Илонна
Совету, как отличного гинеколога!
Марія К.
Підтверджую, ща спеціалізаця лікаря Шаверскої саме та. Завдяки ії дару виліковувати, я майже здорова та щастлива за довгий час

• 1993 р. — Клінічна ординатура за фахом "Акушерство і гінекологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.