Селика Борис Федорович

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Консультації пацієнтів зі зняттям кардіограми

Світалана
Супер-лікар! Ми дуже задоволені. Єдиний лікар, який дійсно розуміє, що робить, а не просто призначає лікування за протоколом. Досвідчений фахівець, та дуже добра людина. Все на найвищому рівні! Неодмінно прийдемо ще на прийом!
Лікар надає якісний сервіс, в плані консультації. Хороші рекомендації. Прийом проходить у добродушній та уважній обстановці по відношенні до пацієнта. Спеціаліст з величезним досвідом у своїй сфері, це помітно одразу. Усім дуже задоволена!

• 1987 р. — медичний інститут Горького військово-медичний факультет.

• 1992 р. — курси функціональної діагностики при Донецькому медичному інституті.
  • 1995 р. — курси підвищення кваліфікації по кардіології при Донецькому медичному інституті.
  • 2004 р. — курси проведення холтеровского моніторування при Санкт-Петербурзькому університеті.
  • 2007 р. — учасник конгресу "Неінвазивна електрокардіологія в клінічній медицині", м. Москва.
  • 2008 р. — курси підвищення кваліфікації "Клінічні форми атеросклерозу: патогенез, діагностика, лікування", м. Санкт-Петербург.

Додаткова інформація

• Грамоти і вдячності від адміністрації ГЛ №20 і ЦМКЛ №3 м. Донецьк, міського відділу охорони здоров'я.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст