Пархомчук Ірина Віталіївна

Алерголог, Пульмонолог
Лікар вищої категорії
Доктор Пархомчук Ірина Віталіївна, спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується на питаннях що стосуються алергології та пульмонології. Бере алергопроби, виявляє алерген. Проводить вивчення алергічних захворювань, досліджує механізми з появи, прояви, методики профілактики і лікування. Займається імунологічними дослідженнями, надає лікування захворювань органів дихання і нижніх дихальних шляхів, викликаних різними алергенами.

Катя
Обращалась к Ирине Витальевне за помощью. У меня на теле было очень много красных пятен, я понятия не имела что это такое. Оказалось банальная аллергия на стиральный порошок. Врач классный, поняла причину моих страданий быстро и назначила лечение.
Оля
Пархомчук Ирина Витальевна очень помогла мне. Я долгое время мучилась от аллергии, но никто не мог понять на что она возникает. Врач не только выявила аллерген, но и выписала действенную схему лечения. Дискомфорт ушел, состояние улучшилось. Спасибо!

• 1996 р. — Чернівецький державний медичний інститут;
  • 1997 р. — інтернатура при Хмельницькій обласній клінічній лікарні;
  • 1998 р. — спеціалізація алергологія в академії післядипломної освіти м. Санкт-Петербург, Росія.