Неволіна Інна Володимирівна

Кардіолог
Доктор Неволіна Інна Володимирівна надає планову і термінову медичну допомогу пацієнтам за профілем кардіології. Веде консультативний прийом. Здійснює діагностику захворювань серцево-судинної системи за допомогою сучасних методів дослідження. Також займається профілактикою кардіологічних недуг. Лікує стенокардію, ішемічну хворобу серця, інфаркти та інсульти, вегетосудинну дистонію. Спостерігає хронічно хворих пацієнтів.

Алиса
Лечила мою мамочку. Благодарны от всего сердца всей семьей! Доктор замечательная, рекомендую, обязательно обращайтесь!

• 2001 р. — Київський медичний інститут Асоціації народної медицини, спеціальність — «лікувальна справа», отримала кваліфікацію лікаря, м. Київ;
  • 2002 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, інтернатура за спеціальністю «терапія», м. Київ;
  • 2003 р. — спеціалізація за напрямком "кардіологія".