Кузнєцова Тетяна Олексіївна

Кардіолог
Доктор Кузнєцова Тетяна Олексіївна має вищу кваліфікаційну категорію в області кардіології. Здійснює всі сучасні методи діагностики і лікування хвороб серця і судин. Проводить консультативні прийоми і огляди, в роботі завжди проявляє чуйність і розуміння, практикує індивідуальний підхід. Виконує такі процедури, як ЕКГ і холтерівське моніторування, розшифровує їх результати. Займається лікуванням вегетосудинної дистонії, гіпертонічної та ішемічної хвороби серця, аритмій і стенокардій. Регулярно відвідує науково-практичні конференції та з'їзди.
Консультація

Лилия
Умная врач, сразу видно. Приходили к ней вместе с отцом - старость не радость, и его болезнь уже не излечишь полностью, тем не менее, она дала нам много полезных рекомендаций, способных улучшить его состояние хоть чуть-чуть

• 1986 р. — Київський медичний інститут;
  • Спеціалізація за фахом "Кардіологія".

• 2000 р. — присвоєна вища кваліфікаційна категорія;
  • 2015 р. — ПАЦ по кардіології;
  • 2010 р. — ТУ "Ішемічна хвороба серця";
  • 2010 р. — ТУ "Эходоплерографія серця і посудин, добовий моніторинг ЕКГ і ПЕКЛО";
  • 2013 р. — ТУ "Організація і порядок надання спеціалізованої профпатологічної допомоги";
  • 2016 р. — ТУ "Актуальні питання геронтологи".