Слобода Анна Олексіївна

УЗД-фахівець, кардіолог, терапевт
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог другої категорії, терапевт, УЗД-фахівець. Веде консультативний прийом в якості кардіолога і терапевта. Виконує УЗД серця пацієнтам будь-якого віку: від немовлят до пенсіонерів. Визначає наявність факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Діагностує і лікує такі захворювання, як серцева, миготлива аритмія, артеріальна гіпертензія, вегето-судинна дистонія, стенокардія, інфаркт міокарда та ін.

Женя
Три роки тому мали змогу попасти на прийом до Анни Олексіївни в Інституті кардіології на вул. Мельникова, 24. Сподобалась нам як людина і як лікар. Дякуємо лікарю за допомогу. Рекомендуємо як кваліфікованого спеціаліста.
Iван
Аня Слобода, врач, который спас жизнь многим людям. Я знаю о чем говорю. Таким врачам и не стыдно дарить дорогие подарки. Она одухотворенный человек. Таким и должен быть врач
18.03.2017
30 листопада '-1р.
К Анне Алексеевне водила своего ребёнка, когда у него были проблемы с артериальным давлением. Слобода помогла наладить здоровье сына, назначив лекарственные препараты. Также она дала множество ценных советов, как избежать развития заболеваний в этой области. Доктор опытный и компетентный.
25.03.2017
30 листопада '-1р.
Слобода Анна Алексеевна делала моей бабушке, мне и моему сыну УЗИ сердца. Так как проблемы с сердцем это у нас наследственное, поэтому мы постоянно наблюдаемся у врача и регулярно делаем такую безболезненную диагностику. Анна Алексеевна всегда внимательна и аккуратна, грамотно расшифровывает результаты ультразвукового исследования.

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького (ЛНМУ).