Кожухар Олена Валентинівна

Онколог, Мамолог
Лікар першої категорії
Онколог, мамолог Кожухар Олена Валентинівна спеціалізується на виявленні злоякісних пухлин у молочних залозах жінки, їх оперуванні і подальше лікування. Надає повну консультацію з приводу здоров'я жінки і виявляє відхилення. Діагностує і лікує мастопатію, гинекомастию, мастит, фіброаденому, мастоптоз, пухлини молочної залози. Проводить біопсію жіночих органів, практикує взяття онкомаркерів для виявлення раку молочної залози. Призначає і проводить хірургічне втручання з метою видалення пухлин, як доброякісних, так і злоякісних. Стежить за подальшим станом пацієнток, призначаючи необхідну реабілітацію. Має першу кваліфікаційну категорію.

Настасья
Прекрасный врач, знает как поддержать, назначает адекватное лечение. Мне она очень помогла.
Тома
Прекрасный специалист, успокоила мои страхи. Теперь пройду лечение, надеюсь на ллучшее.
Ірина
Зверталася до неї з підозрою на онкозахворювання. Дякувати богу, діагноз виявив менш небезпечне захворювання, яке завдяки цьому спеціалісту вдалося побороти за короткий термін.

• Член асоціації онкологів України.
  • Член Європейської спілки медичних онкологів (ESMO)

Лікар займається лікуванням захворювань

• Пухлини легенів;