Макєєв Андрій Геннадійович

Пластичний хирург, онкохірург
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор Макєєв Андрій Геннадійович, пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультаційні послуги з питань проведення пластичних операцій. Здійснює ринопластику, отопластику, блефаропластику, ментопластіку, абдомінопластику. Надає широкий спектр традиційних та інноваційних пластичних, естетичних і реконструктивних операцій.

Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507

Никаких замечаний! Только положительные эмоции! Профессионал своего дела!
Tatianka
Рекомендую этого прекрасного доктора, делала у него пластику груди. Результат потрясающий, все окружающие в восторге.
Мария Александровна
Рекомендую всем Андрея Геннадьевича. Очень добрый, вежливый врач, а главное – профессионал!
Рекомендую Макеева, как отличного пластического хирурга. Хотите выглядеть достойно – запишитесь к нему на прием.
08 травня '16р.
Качественно выполнил операцию, опасения не подтвердились. Спасибо!
Mila
Шла к этому доктору по рекомендации . Очень боялась, т.к.прибегла к таким методам впервые . Лицо всё-таки . Хороший хирург -пластик , профессионал . Теперь я понимаю в чём отличие докторов -пиарщиков инстаграмма , от профессионалов .....девчёнки , я сама медик в прошлом . Не ведидесь на фотошоп (((( Обращайтесь к профессионалам . Однозначно рекомендую Андрея Макеева !

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ.
  • Інтернатура на базі відділення гнійно-септичної хірургії Київської міської клінічної лікарні (КМКЛ) №3 та в Київському міському центрі шлунково-кишкових кровотеч (КМКЛ) №2.

• 2016 р. — курси тематичного удосконалення "Реконструктивна, пластична хірургія та реабілітація хворих пухлини молочної залози" в ХМАПО.
  • 2015 р. — курси тематичного удосконалення "Медицина молочної залози" в НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2011 р. — ТУ "Пластична хірургія кінцівок" в НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2011 р. — ТУ "Пластична хірургія тіла" в НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2011 р. — ТУ "Пластична хірургія обличчя" в НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2010 р. — ТУ "Пластична хірургія молочної залози" в НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Член Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).
  • Член Російського Товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (РОПРЕХ).

Додаткова інформація

• Сертифікований член ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів).
  • 12 наукових робіт.
  • 2006 р. Провідний хірург проекту каналу ICTV: "Фабрика краси: Made in Ukraine".
  • Доповідей - 6.
  • Курси - 27.
  • Майстер-класи - 18.
  • З'їзди хірургічних товариств - 6.
  • Конгреси - 11
  • Симпозіуми - 3.
  • Семінари - 6.
  • Конференції - 18.

Пластичний хірург, онкохірург надає послуги

• ринопластика;
  • геліопластика;
  • отопластика;
  • хейлопластика;
  • фейс ліфтинг;
  • блефаропластика;
  • маммопластика;
  • абдомінопластика;
  • брахіопластика та інше.

Пластичний хірург, онкохірург займається лікуванням захворювань

• косметичні, естетичні та функціональні проблеми зовнішності, обличчя, тіла, кінцівок.
Схожі спеціалісти:
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург