Коваленко Олександр Володимирович

Мамолог, Онколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар - мамолог першої категорії. Спеціаліст в області лікування патологій молочної залози різного генезу, виконує широкий спектр діагностичних досліджень в мамології (УЗД, дуктографія, пневмокистография). Застосовує унікальну методику запобігання утворенню маститу за допомогою безболісного щадного зціджування грудей в гострий період застою молока в період грудного вигодовування.
Консультація

Марта
20 квітня '19р.
Дуже грамотний спеціаліст і надзвичайно приємна людина, прийомом задоволена. Рекомендую однозначно!
Олена
Лікар сподобався, залишив після себе приємне враження. Терпеливий та спокійний чоловік. Прояснив причини моїх проблем у минулому. До нього цього ніхто не зробив.
Екатерина
Доверяю Александру Владимировичу как себе. Он хороший человек и врач
Наташа
Обратилась к нему за помощью, быстро поставил диагноз и назначил лечение
Мария Викторовна
Александр Владимирович помог в лечении. Я довольна, рекомендую!
Юля М.
Внимательный и квалифицированный специалист, к проблеме отнесся с пониманием, успокоил. Я очень признательна ему за помощь!
Наталья Александровна
Выражаю огромную благодарность медперсоналу клиники!
Ольга Леонидовна
Отличная клиника и много детских специалистов.
Огромная благодарность Александру Владимировичу!!! Супер доктор!
Врач очень внимательный и приятный .Все доступно объясняет,ничего лишнего не назначает,все по делу!

• 1993 р. — Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 1996 р. — Кримський республіканський інститут післядипломної освіти, спеціалізація «Загальний хірург».

• 1998 р. — ПАЦ при Харківській медичній академії післядипломної освіти «Сучасні методи діагностики та лікування злоякісних пухлин»;
  • 1998 р. — Тематичне удосконалення РМА ПО «Діагностика та лікування найпоширеніших захворювань молочної залози» м. Москва;
  • 2001 р. — атестація «Хірург-онколог» 2 кваліфікаційна категорія;
  • 2013 р. — Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського, стажування «Хірургія».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець