Лікарі мамологи в Києві (метро Шулявська)

Зозуля Н.П.
Щиро вдячна Євгену Вікторовичу за людяність і професіоналізм. Миру Вам і процвітання.
30 листопада '-1 г.
Євген Вікторович уважний лікар-професіонал. Ретельно проводить огляд, пояснює, надає відповідні рекомендації. Якщо виникне потреба, звернусь до нього.
30 листопада '-1 г.
Лікар ,який справив на мене дуже приємні враження.Дуже тактовний,відкритий у спілкуванні з пацієнтами,відчувалась легкість з перших хвилин як тільки я зайшла до нього в кабінет .Рекомендую ,ви точно не пошкодуєте ,якщо запишитесь на прийом.
30 листопада '-1 г.
Я задоволена відношенням лікаря, професіоналізмом та увагою. Дякую та рекомендую
Онкохірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патології молочної залози. Виконує індивідуальну розробку хіміотерапевтичного лікування пацієнтів з онкопатологією, оперативні втручання при злоякісних і доброякісних утвореннях молочних залоз, оперативні втручання при патології судин, пластичні і реконструктивно-відновлювальні операції ділянці обличчя. Проводить радикальну мастектомію, органозберігаючі операції на молочній залозі з використанням реконструктивно-пластичних методик, катетеризацію артерій для проведення внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії при локально-поширеному раку молочної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань молочних залоз. Виконує УЗД молочних залоз, біопсію молочної залози. Лікує мастити, мастопатію, фіброаденому, ліпому та інші патології. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Мамолог, Рентгенолог
Лікар-онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень, локалізується в молочних залозах. Консультує в якості мамолога. Проводить повний спектр діагностичних досліджень для підтвердження діагнозу пухлини і її визначення її характеру, включаючи пальпацію, УЗД і біопсію. Виконує оперативні втручання з видалення кіст та інших утворень в грудях. Володіє технікою повної і часткової мастектомії. Також застосовує такі методи лікування раку молочних залоз, як променева і хіміотерапія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Маммолог, Онколог
Лікар Навроцька Світлана Юріївна має першу кваліфікаційну категорію в області мамології. Займається хірургічним лікуванням онкологічних захворювань молочних залоз. Спеціалізується в ультразвуковій діагностиці, також володіє всіма іншими сучасними методами дослідження. Діагностує і лікує мастити. Видаляє злоякісні новоутворення, проводить хіміотерапію. Веде консультативний прийом з питань естетичної мамології, компетентна в пластичній хірургії.
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийом2 онлайн записи