Майборода Віктор Володимирович

Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог
лікар першої категорії
Доктор Майборода В. В. має великий досвід в малій хірургії, гнійної хірургії, хірургії судин нижніх кінцівок, оперативної проктології. Основні напрямки діяльності: видалення доброякісних утворень (ліпома, атерома, фіброма, гігрома, чужорідне тіло та інші) з патологогістологічнім дослідженням, хірургічне лікування, лікування хворих з діабетичною стопою.

Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52

23 квітня '18р.
Врач очень деликатный, спокойный. Детально все спрашивает, осматривает и в результате очень скурпулезно обясняет схему лечения.
иван
19 квітня '17р.
Очень хороший и внимательный врач,при операции применяет новейшие технологии,индивидуальный подход к каждому пациенту,обращался к нему по поводу грыжи
Инесса
Ну очень хороший врач, можно сказать спас меня от летального,когда я пришла к нему с абсесом гнойним. Я довольна.
В своей работе Майборода ориентируется на передовые методики лечения, оттого и результаты у него всегда хорошие. Я обращался к нему, и знаю что все вопросы, касающиеся проктологии, он решает в щадящем режиме. Виктору Владимировичу респект!
Олег Борисович
Замечательный врач и хороший человек. Неоднократно обращался за помощью к нему. Всегда доволен результатом.
Богдан
Був на операції у Віктора Володимировича. Усе пройшло чудово, претензій не маю.
Дмитрий
Помог в лечении. Замечаний нет. Очень толковый врач.
Андрей
Замечательный специалист, очень внимательный и объясняет все доходчиво, рекомендую! 10 проктологов из 10-и !

• 1998 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, 1-й медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», м. Київ;
  • 2014 р. — cпеціалізація з напрямку «проктологія», Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2010 р. — курси підвищення кваліфікації по хірургії, з присвоєння першої кваліфікаційної категорії, НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2014 р. — ТУ (тематичне удосконалення) «Пухлини прямої та ободової кишки», НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог надає послуги

• аноскопія;
  • ректороманоскопія;
  • ПХО ран, ушивання ран;
  • анестезія;
  • блокада при гострій анальної тріщині;
  • видалення доброякісних утворень (ліпома, атерома, фіброма, гігрома, чужорідне тіло та інші) з патогістологиченим дослідженням;
  • хірургічне лікування врісшого нігтя;
  • хірургічне та консервативне лікування проктологічних захворювань (анальна тріщина, геморой, тромбоз гемороїдального вузла, проктит, парапроктит, доброякісні утворення анального каналу і прямої кишки).

Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог займається лікуванням захворювань

• гнійні рани і запальні процеси шкіри, підшкірної клітковини і суглобів (фурункул, абсцес, гідраденіт, бурсит, артрит та інші);
  • діабетична стопа;
  • варикозна хвороба, облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок;
  • анальна тріщина.