Гречаник Марія Ігорівна

Психолог
Лікар першої категорії
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Здійснює ведення психологічних груп. Приймає пацієнтів з розладами харчової поведінки, невротичними станами, психологічними травмами. Лікує панічні атаки, тривожність, депресію, синдром хронічної втоми.

04 квітня '21р.
Была на семейной консультации у Марии. Значительно улучшились отношения в семье, родители стали меньше ограничивать, больше понимать мои потребности.
Люда
Уже после первого приема Мария пришлась мне по душе. Уже после 2х месяцев терапии меня перестали тревожить эмоциональные качели и я наладила отношения с окружающими
Анастасия
Хочу поблагодарить Марию Игоревну от всего сердца. Раньше я вызывала рвоту 2-3 раза в день (почти после каждого приема пищи), сейчас, спустя 2 месяца, я забыла об этой губительной привычке, нашла свое хобби и начала ценить жизнь, полюбила себя. Спасибо!

• 2010 - Запопожскій національний університет,

• 2011-2014 - Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність «Сімейне консультування»
  • Кримський гуманітарний університет, спеціальність «інтермодальних психотерапія»
  • 2018 - Psychodrama Association for Europe (PAfE) рівень психодрама-практик
  • 2019 - Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, спеціальність «Психосоциальное консультування: когнітивно-поведінкові основи» (три модулі)

• Член Іституту психодрами, сучасної психології та психотерапії (PafE, Кyiv, Ukraine)

Лікар надає послуги

• Інлівідуальное консультування,
  • сімейне консультування,
  • ведення психологічних груп

Лікар займається лікуванням захворювань

• Домашнє та гендерно обумовлене насильство
  • Психологічна травма
  • Сімейні відносини
  • Розлади харчової поведінки
  • Питання сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності
  • невротичні стани
  • (Тривожні розлади, страхи, панічні атаки)