Кириленко Сергій Сергійович

Психолог, гештальд-терапевт, НЛП практик
Консультація от 600
Викликати додому
Лікар надає психологічну допомогу пацієнтам з алкогольною залежністю. Займається детоксикацією організму, знімає ломку, виводить із запою. Проводить кодування від алкоголю. Консультує родичів залежних пацієнтів з питань соціальної адаптації хворих.

Лікар працює в клініках:
Київ м. Ворзель, вул. Лісова, 36
Київ

Денис
Хочу поблагодарить, за оказанную помощь. Обратился к психотерапевту Кириленко С.С. на консультацию. Доктор рассказал всё чётко и ясно, что даже не осталось вопросов. Расписал рекомендации и назначил повторную консультацию, чтобы увидеть результат и по надобности откорректировать лечение. Результат не заставил себя долго ждать. Большое спасибо Вам.

Лікар-психолог, гештальд-терапевт, НЛП практик надає послуги

• вивід з запою;
  • кодування від алкоголю;
  • зняття ломки;
  • детоксикація;
  • лабораторна діагностика.
Схожі спеціалісти:
Психолог, когнітивно-поведінковий консультант. Спеціаліст з профорієнтаційного консультування, психодіагност.
Лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході