Гордієнко Богдан Олександрович

Проктолог, Флеболог, Хірург
Лікар хірург, який спеціалізується в області проктології та флебології. Займається розробкою методів діагностики і лікування венозних патологій, терапією і профілактикою захворювань заднього проходу. Гордієнко Богдан Олександрович має досвід проведення біопсії прямої кишки, сфінктерометріі, копрологіческого дослідження, колоно- і аноскопии. Надає кваліфіковану допомогу при розвитку геморою, поліпів анального каналу і прямої кишки, аноректального свища.

Иван Александрович
Долго искали квалифицированного врача для отца. И нашли доктора Гордиенко по советам врачей, которым доверяем. Этого специалиста часто рекомендуют его коллеги, потому что знают, что он опытный врач. Благодарны доктору Гордиенко за его консультацию и обследование.

• 2009 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ;
  • 2012 р. – інтернатура за напрямом «Хірургія та судинна хірургія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.