Гирич Валерія Олександрівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
лікар вищої категорії
Спеціаліст Гирич Валерія Олександрівна компетентна в питаннях області репродуктології. Доктор першої категорії надає кваліфіковану допомогу у виявленні, терапії безпліддя різного походження з використанням сучасних репродуктивних методик. Займається проведенням ендоскопічного, ультразвукового дослідження, лазерної хірургії. Вже протягом багатьох років успішно проводить инсеминацию, а також ЕКО.

Богдана
Знала одну девушку, которой Валерия Александровна помогла забеременеть. И я тоже решила обратиться к ней за помощью. Теперь я знаю двух девушек, которым этот доктор помогла преодолеть бесплодие))

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 2008 р. — Спеціалізація по напряму "Ультразвукова діагностика";
  • 2009 р. — Спеціалізація по напряму "Акушерство, гінекологія і репродуктологія".

• 2009 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) "Дитяча і підліткова гінекологія", призначення другої кваліфікаційної категорії;
  • 2012 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія", призначення другої кваліфікаційної категорії;
  • 2012 р. — ТУ (тематичне удосконалення) "Питання практичної перинатології і планування сім'ї";
  • 2013 р. — ТУ "Основи репродуктології";
  • 2013 р. — програма "Репродуктивне здоров'я сім'ї - безплідний брак", м. Санкт-Петербург (Росія);
  • 2014 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія", призначення першої кваліфікаційної категорії.

• Асоціація акушерів-гінекологів України.