Гамзін Сергій Юрійович

Онколог, хіміотерапевт
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на хіміотерапії пухлин різної локалізації. У процесі терапії стежить за загальним станом пацієнта, контролює ефективність і токсичність хіміопрепаратів. В роботі використовує міжнародні протоколи лікування раку. Приймає пацієнтів з пухлинами голови, шиї, шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи.

Саша
У мене дуже важке захворювання. Мені кожних тир тижні потрібно лікуватися у цього лікаря. Хочу сказати що це дуже досвідчений, та хороший спеціаліст! Його кваліфікація не підлягає сумніву! Дякую Вас за все що Ви робите для мене!
Назар
Дуже відповідальний, та кваліфікований лікар. У нього лікувалася моя мама. Завдяки допомозі Сергія юрійовича, вона змогла подолати дуже страшне захворювання. Щиро вдячні Вам за кваліфікацію, та все що Ви для нас зробили. Рекомендую!

• 1998 р. — Дніпропетровська державна медична академія, радіолог-діагност.

• 2016 р. — Запоріжжя, "Діагностика візуальних форм раку".
  • 2016 р. — Запоріжжя, "Передатестаційний цикл онкологія".
  • 2018 р. — Прага 24 тн Global congress on medicine and health in sport.
  • 2018 р. — Мюнхен, ESMO.
  • 2018 р. — Congress.
  • 2019 р. — UNIVERSITY OF DUNDEE (on-line), Стратегія контролю антимікробної терапії (СКАТ): контроль антибіотикорезистентності.
  • 2019 р. — Mayo Clinic Laboratories (on-line), Transporting Dangerous Goods Training.
  • 2020 р. — НСЗУ, Клінічне кодування хвороб та інтервенцій в українській системі ДСГ.
  • 2016 р. — ДЕЦ МОЗ України, клінічна практика.
  • 2017 р. — ДЕЦ МОЗ України, клінічна практика.
  • 2019 р. — Mayo Clinic, For the Shipping of Category A, Infectious Substance Affecting Humans Category B, Biological Substance, IATA 1.5.

• European Society for medical oncology.

Наукові роботи

• Досвід клінічного застосування препарату Канефрон Н. для профілактики ранніх променевих циститів у хворих з злоякісними новоутвореннями органів малого тазу. УРЖ №3, 2005, Зразків В. Р., Антонов С. Н., Бердов Т. Л., Гамзін С. Ю., Решетнікова Т. Н., Левчик Л. С.
  • Досвід застосування методу контактної променевої терапії на апараті "АГАТ-ВУ" у хворих на ЗН шкіри. УРЖ №3, 2006, Бердов Т. Л., Решетнікова Т. М., Левчик Л. С., Гамзін С. Ю.
  • Досвід клінічного застосування парекоксибом у пацієнтів з метастазами в кістки, які отримують променеву терапію. Здоров'я України №22 листопад 2008 рік, С. Ю. Гамзін, В. А. Ковбаса, Д. Е. Коренюк, Ю. Н. Терзі.
  • Досвід застосування цетуксимабу в клініці Дніпропетровського обласного клінічного онкологічного диспансеру, Медичні перспективи 2011 рік, Литвин В. В., Ковбаса І. А., Звонарьова Н. Р., Гамзін С. Ю.

Онколог, хіміотерапевт надає послуги

• хіміотерапія пухлин різних локалізацій.

Онколог, хіміотерапевт займається лікуванням захворювань

• пухлини голови та шиї;
  • пухлини шлунково-кишкового тракту;
  • пухлини системи дихання пухлини репродуктивної системи;
  • пухлини сечовидільної системи.