Бондаренко Людмила Іванівна

Гинеколог-эндокринолог, Гинеколог, Эндокринолог
Кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог, має ступінь кандидата медичних наук, спеціалізується на ендокринології. Досліджує вплив гормональних збоїв на жіночу репродуктивну систему. Лікує безпліддя, дісменорею, клімакс. Також надає послуги лікування полікістозу яєчників, ожиріння і мастопатії.

Вероника
Очень хороший гинеколог, я прихожу к ней не первый раз и всегда очень довольна. людмила ивановна опытный специалист высочайшей квалификации, я ей поностью доверяю. Всем рекомендую
Вероніка
Лікування допомогла. На консультаціях лікар була ввічлива та уважна
Иванна
Осмотр качественный. Чувствуется профессионализм.
Любов Аксьонова
Щиро вдячна Людмилі Іванівні за піклування та турботу про моє, та не тілки моє життя
Кошмар Наталья
Добрый день Людмила Ивановна!
Врач замечательный! Много лет у нее обследуюсь. У нее отличный подход к пациентам, всегда чувствую заботу а это не мало важно. Лечением довольна и благодарна за ее труд!
Здравствуйте! Хочу сказать что Людмила Ивановна замечательный врач! Я у нее уже обследуюсь много лет

• Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.