Авраменко Ірина Олександрівна

Психолог, Коуч, Бізнес-консультант
Лікар Авраменко Ірина Олександрівна - психолог, коуч, бізнес-консультант. Протягом 8 років вирішує психологічні проблеми пацієнтів. Виступає наставником, допомагає у вирішенні питань в області бізнесу, правильної життєвої позиції. Відновлює емоційний стан людини. Сучасні методики психологічного впливу допомагають ліквідувати порушення та повернути радість життя. Приймає лікар в консультативному режимі за попереднім записом.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Вероника Заярная
Хочу выразить слова благодарности Авраменко Ирине Александровне за интересную информацию. Для меня было очень интересно узнать о том, что же происходит со мной, и как этого можно избежать. Наши эмоции влияют на гормональный обмен, а это в свою очередь влияет на наше тело. Для меня было открытием, что в результате хронического стресса, вес может увеличиваться, даже при обычном питании. Специалист просто супер!
Х.Лена
Спасибо огромное Ирине Александровне. Я обратилась к психологу в достаточно трудное для меня время, казалось, что все катится в пропасть. После двух консультаций, у меня появились силы и желание все наладить. Я очень благодарна судьбе, что именно вас встретила на своем жизненном пути
Спасибо за помощь в сложной ситуации. Я смогла не только разобраться с проблемой, с которой я обратилась, но и улучшить свое самочувствие, наладить отношения в семье и не только.

• Національний Авіаційний Університет, магістр за фахом "Екобіотехнологія";
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", спеціальність "Психологія";
  • Європейський Інститут Психодрами, спеціальність "Психодрама практик", м. Берлін.

• Регулярне тренінги і курси з різних тематик (віковий психологія, Рольовий розвиток людини, Психопатологія, Соціометрія, Коучинг, ін.);
  • Щорічна участь у міжнародних психологічних конференціях в Польщі, Латвії, Литві, Іспанії, Греції та ін.

Лікар надає послуги

• проведення індивідуального і групового консультування;
  • перед- і післяопераційне супровід психолога;
  • проведення психологічного тестування та обробка отриманих результатів;
  • навички роботи з алко- та наркозалежними людьми;
  • навички роботи з дорослими та сім'ями.