Аксьонов Олексій Анатолійович

Мамолог, Онкохірург, УЗД-фахівець
19 років досвіду
лікар другої категорії
Проводить консультативний прийом пацієнтів мамологічного профілю, здійснює ультразвукову діагностика (УЗД) та інші види діагностики захворювань молочних залоз, у тому числі, злоякісного характеру.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Галина
17 березеня '20р.
Після народження дитини у мене виникли певні проблеми з грудьми. Хочу подякувати Олексію Анатолійовичу за його кваліфікацію та відповідальне ставлення ло своєї професії. після призначеного лікування почуваю себе набагато ліпше.
Мілана
22 лютого '20р.
Просто чудовий лікар! Час від часу звертаюся до нього за консультацією, адже впевнена у кваліфікації цього чудового спеціаліста. Щиро вдячна Вам за турботу про моє здоров'я. буду рекомендувати усім друзям, знайомим та рідним!
Гончарова Светлана Петровна
08 грудня '22р.
Рекомендую данного специалиста! Лечат доктора не только лекарствами, но и словом, пониманием сути. Общение с ним заряжает оптимизмом, спокойствием и увереностью в решении проблемы.
Маряна
08 грудня '21р.
Дуже хороший лікар !!! Рекомендую!!!
Елизавета
06 червеня '21р.
Лучший из лучших врачей в мире! Очень человечный, всегда придёт на помощь, коммуникабельный, с хорошим чувством юмора и на 100% профессионал своего дела.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 1999 — 2005 рр. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького з спеціальності "Лікувальна справа",
  • 2005- 2008 рр. — інтернатура за спеціальністю "Хірургія",

Курси підвищення кваліфікації

• 2018 р. — ТУ «Пластична та реконструктивна хірургія» НМУ ім. О. О. Богомольця, кафедра хірургії №4;
  • 2018 р. — "5 Міжнародна школа мамопластики", Казань, учасник.
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог