Аксьонов Олексій Анатолійович

Мамолог, Онкохірург, УЗД-фахівець
лікар другої категорії
Проводить консультативний прийом пацієнтів мамологічного профілю, здійснює ультразвукову діагностика (УЗД) та інші види діагностики захворювань молочних залоз, у тому числі, злоякісного характеру.

Після народження дитини у мене виникли певні проблеми з грудьми. Хочу подякувати Олексію Анатолійовичу за його кваліфікацію та відповідальне ставлення ло своєї професії. після призначеного лікування почуваю себе набагато ліпше.
Мілана
Просто чудовий лікар! Час від часу звертаюся до нього за консультацією, адже впевнена у кваліфікації цього чудового спеціаліста. Щиро вдячна Вам за турботу про моє здоров'я. буду рекомендувати усім друзям, знайомим та рідним!
Гончарова Светлана Петровна
Рекомендую данного специалиста! Лечат доктора не только лекарствами, но и словом, пониманием сути. Общение с ним заряжает оптимизмом, спокойствием и увереностью в решении проблемы.
Маряна
Дуже хороший лікар !!! Рекомендую!!!
Елизавета
Лучший из лучших врачей в мире! Очень человечный, всегда придёт на помощь, коммуникабельный, с хорошим чувством юмора и на 100% профессионал своего дела.

• 1999 — 2005 рр. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького з спеціальності "Лікувальна справа",
  • 2005- 2008 рр. — інтернатура за спеціальністю "Хірургія",

• 2018 р. — ТУ «Пластична та реконструктивна хірургія» НМУ ім. О. О. Богомольця, кафедра хірургії №4;
  • 2018 р. — "5 Міжнародна школа мамопластики", Казань, учасник.
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог