Слапеніна Ольга Антонівна

Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Лікар вищої категорії
Лікар-хірург здійснює консультативний прийом пацієнтів хірургічного профілю (флебологія, проктологія). Володіє навичками проведення хірургічних процедур і маніпуляцій.

Валерий
Найтепліші і найщиріші слова подяки - лікарю Ользі Анатолівні. Професіонал з великої літери, чудовий лікар і просто чарівна жінка! Дякую Вам за прийом і рекомендації! Все було так, як повинно бути у професійного спеціаліста. Дякую!
05.03.2017
Лікар хороший, компетентна. З перших хвилин спілкування, помітно, що справжній знавець своєї справи! Все пояснила простою мовою, детально. Мені сподобалося. Таких фахівців, напевне, вже не знайдеш. Щиро рекомендую цього лікаря!

• У 1982 році закінчила Одеський медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • Отримала сертифікат лікаря за спеціалізацією «Хірургія».
  • Учасник щорічних всеукраїнських і міжнародних конференцій.

Лікар-хірург, проктолог, судинний хірург надає послуги

• Первинна хірургічна обробка ран.
  • Накладення первинних і вторинних швів на рану.
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри і підшкірної клітковини (ліпом, фібром, атером гігром, невусів, папілом).
  • Хірургічне лікування пароніхії, підшкірного, нігтьового і піднігтьового панарицію.
  • Розтин і дренування гнійника: фурункул, карбункул, гідраденіт, гнійний мастит, гематоми.
  • Операції при наявності врослого нігтя: (крайова і повна резекція нігтьової пластини).
  • Венектомія, апендектомія
  • Анальна тріщина, гемороїдектомія.
  • Ургентні операції з приводу перфоративної виразки, кишкової непрохідності, холецистектомії.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург