Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Оболонь

Знайдена 41 клініка

Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
Анастасія
Прийшла до лікаря за рекомендацією, думала як завжди подивляться халатно, і розведуть руками. Так як ситуація не стандартна, але я була приємно вражена. Лікар мене уважно вислухала та обстежила. Зараз проходжу курс лікування. Усім задоволена.
Добрый день! Хочу выразить благодарность всему коллективу лаборатории Днепролаб на Вышгородской за терпение, профессионализм и за их добрые сердца! Сегодня мою дочь (9 лет) с 7-40 до 11-30 уговаривали сдать с вены кровь. И у них, был задействован почти весь коллектив лаборатории), это получилось!
Астра Дент
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська23 4 м.Оболонь18 3
Спеціалізована клініка Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексні стоматологічні послуги. Лікарі установи систематично проходять стажування за кордоном.
  • Ортопантомограма для пацієнтів інших медзакладів 360
  • Рентгенівський знімок 180
  • 3D діагностика обох щелеп з розшифровкою за допомогою штучного інтелекту 900
  • Ортопантомограма 360
  • 3D діагностика: СНЩС 720
Днепролаб
Київ вул. Вишгородська, 21
м.Оболонь52 11
У відділенні за адресою вулиця Вишгородська, 21 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукова діагностика вагітності ( 12- 14 тижнів вагітності ) 600
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз 500
  • Ультразвукове дослідження сечостатевої системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) 600
  • Ультразвукове дослідження чоловічої сечостатевої системи, трансабдомінально 400
Днепролаб
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 27
м.Мінська12 3 м.Оболонь17 7
У відділенні за адресою проспект Героїв Сталінграда, 27 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу та сечі.
  • Ультразвукове дослідження суглоба 500
  • Ультразвукове дослідження суглоба (пара) 700
  • Ультразвукове дослідження щитоподібної залози 550
  • Ультразвукове дослідження органів калитки 400
  • Ультразвукове дослідження нирок 500
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • Електрокардіограма 200
  • Електрокардіограма з описом 400
  • УЗД скринінг 2-й триместр 750
  • УЗД вагітність малих термінів 600
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 650
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 880
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження кавернозних тіл та білкової оболонки статевого члену 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 690
  • Трансректальне УЗД передміхурової залози та сім'яних пухирців 810
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь1 час 7 мин 16 м.Мінська1 час 13 мин 15 м.Сирець1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • УЗД легень (Лікар Муштук Р.І.) 400
  • УЗД сечового міхура 450
  • УЗД органів калитки 650
  • УЗД нирок 650
  • УЗД сечового міхура 700
Київ пр-т Свободи, 22 (каб. 332)
м.Оболонь15 м.Мінська17 м.Сирець20
Діагностичний центр на Виноградарі дає можливість пройти мамографію з метою дослідження стану молочних залоз і ультразвукове дослідження організму.
  • УЗД молочних залоз 480
  • УЗД щитоподібної залози 350
  • УЗД щитоподібної залози та паращитовидних залоз 500
  • УЗД слинних залоз 300
  • УЗД очного яблука 400
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14
м.Мінська7 3 м.Оболонь16 4
Клініка "Діамед-експрес" надає комплексну лікарську допомогу з 1998 року. Широкий перелік послуг і якісне обслуговування — пріоритети клініки.
  • УЗД нирок 600
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки) 850
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 670
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (діти від 3 до 12 років) 650
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, сечового міхура (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, сечовий міхур) 900
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська2 1 м.Оболонь20 5 м.Героїв Дніпра15 10
  • Рентген органів грудної клітки 540
  • Кольпоскопія шийки матки 380
  • Визначення прохідності маткових труб під контролем узд (із застосуванням контрасту) 1 800
  • (Дорослим) Пренатальна діагностика експертного рівня (перший триместр, 11 тижнів 1 день-13 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідній вагітності (за бажанням пацієнтів надається відеозапис до послуги) 1 200
  • (Дорослим) Пренатальна діагностика експертного рівня (другий триместр, 18-20 тижнів 6 днів вагітності) при одноплідні вагітності (за бажанням пацієнтів надається відеозапис до послуги) 1 500