Електронейроміографія (ЕНМГ) в Києві (метро Оболонь)

Знайдено 2 клініки

Богдан
Щира вдячність клініці за їхню роботу. Тут мене завжди зустрічають з посмішкою і ввічливістю, а лікарі надають якісну допомогу.
Франко
Очень рекомендую дерматолога Кицюк Н.И., врач опытный, явно на своем месте, все прошло удачно.
Юлія Тищенко
Вже неодноразово відвідую цю клініку, всім ДУЖЕ задоволена. Приємна дівчина на ресепшин, яка завжди підкаже, розповість і приділить достатньо часу для клієнта. Особливо хочу відмітити лікаря-масажиста Сергія. Це дійсно професіонал своєї справи, всім рекомендую. Лікарі не нав'язують нічого додаткового а все чітко і по суті. Дякую.
Посещала клинику несколько недель назад. Очень понравилась. Буду ее рекомендовать своим родственникам и друзьям.
Вера
Хочу поделиться впечатлением от посещения данного учреждения. Записывалась к аллергологу в телефонном режиме. Пришла в назначенное время и сразу попала к врачу. Осталась довольна.
Вика
Мама лечит сахарный диабет в этой клинике. Очень довольна врачом-эндокринологом и отношением к пациентам. Удобно, что в клинике можно сдать анализы и пройти УЗИ.
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
  • Електронейроміографія стимуляційна 1 зона (в т.ч. лицьового нерву) 950
  • Електронейроміографія стимуляційна при порушенні нервово-м’язевої провідності при міастенії 950
  • Електронейроміографія стимуляційна верхніх кінцівок 1 400
  • Електронейроміографія стимуляційна верхніх кінцівок 1 400