Сторінка 2. КТ з контрастом в Києві

Знайдено 18 клінік

Сб Нед Цілодобово
Задоволена роботою спеціалістів, персонал ввічливий.
Вадим
Прекрасне відношення, чудові спеціалісти
Микола Данилович
Грамотні спеціалісти, знають свою справу.
Антон
Дуже задоволений роботою центру "LifeScan"! Приємний та ввічливий персонал, уважне та чуйне відношення. Обладнання найсучасніше та висококваліфіковані спеціалість. Рекомендую усім своїм друзям та знайомим. Тверда п'ятірка!
Петро
Рекомедую Центр компютерної томографії "LifeScan". Уже декілька разів проходив тут обмтеження. Дуже зручно та швидко, все за записом, без черг та лишнього чекання в коридорах (навідміну від інших подібних клінік). Ціни на обстеження не високі, та цілком доступні. Рекомендую!
Тамара
Уже декілька років страждаю остеохонрозом грудного та поперекового відділів хребта. Мій лікар направив мене МРТ дослідження цих відділів. Я за порадою близьких звернулася до Центру компютерної томографії "LifeScan". Дуже зрусно, записалася на процедуру, прийшла у зазначений час та без черг пройшла обстеження. Дуже задоволена!
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • КТ лицьового черепа (контраст) 2 600
  • КТ скроневих кісток (внутрішнє, середнє вухо) (контраст) 2 600
  • КТ п'яти анатомічних відділів (контраст) 4 900
  • КТ черевної порожнини з контрастом 2 600
  • КТ м'яких тканин шиї та органів грудної клітки (контраст) 3 500
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 2 м.Виставковий центр26 4
Пройти якісне діагностичне обстеження можна в Кабінеті комп'ютерної томографії Клініки сімейної медицини.
  • КТ черевної порожнини з контрастуванням 2 600
Диагностические центры "Диагност КТ"
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пов. 1, каб. 150) , Чоколівка
р.Солом'янський
Медичний центр "Діагност КТ" — це спеціалізована клініка, яка займається діагностуванням патологій за допомогою комп'ютерної томографії на апараті експертного класу. Всі лікарі установи мають вищу категорію.
  • Додаткове внутрішньовенне контрастування для КТ (50 мл) 350
  • КТ органів грудної та черевної порожнини з болюсним посиленням 3 200