Сторінка 6. Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) в Києві

Знайдена 81 клініка

Сб Нед Цілодобово
Здравствуйте, невозможно НЕ оставить отзыв. Столкнулись со сложной ситуацией в стране, которая началась 24го февраля, хочу подчеркнуть, день в который по факту не было активных боевых действий. Пациент приехал с Днепра на ЗАПЛАНИРОВАННУЮ 3 химию, в итоге ему отказали сказав что врачи не вышли на работу(врачи которые работают с тяжёлыми и смертельными заболеваниями!)Пациент смог приобрести только 1 лекарство и не получил к нему полного описания состава капельницы!Сказали ищите сами кто вам сделает 3 химию. После того как мы своими силами нашли и сделали 3 химиотерапию, мы позвонили в Лисод, они сказали что работают, и смогут нас консультировать по телефону ибо конечно же мы не собираемся ехать уже в 15 числах марта в Киев. С такими обстоятельствами,невозможно предугадать ничего, и в Киеве обьявили комендантский час. И по итогу Врачи и клиника которая позиционирует себя как одна из лучших и квалифицированых в Украине, не могут отвечать на звонки и просто посмотреть анализы ибо у них комендантский час! Я не понимаю почему люди с такой профессией не могут работать на дому,(вы спасаете людей, вы понимаете всю серьёзность, причём берёте за это немалые деньги по сравнению с другими клиниками)люди приходят со смертельными болезнями, можно как то и наладить связь с врачами, а не общаться с глав. администратором.Мы были поражены что врачи не выходят на связь, вывод один, что не всегда хорошо частные клиники, очень важно отношение людей! А в Лисод врачи все попрятались по домам, когда для людей каждый день дорог с онко заболеваниями.
Елена Прудка
Хочу поделиться своим опытом в онко клинике Лисод. Вчера вернулась домой после операции. Глубокая благодарность всем сотрудникам клиники. С первых шагов сопровождают спокойные, улыбчивы люди. Прекрасное, профессиональное отношение от врачей до всего персонала. Да она не из деловых клиник, но они отрабатывают реально каждую оплаченную гривну. Онко хирургии, это хирурги последней надежды. И я очень рада, что мне вовремя рекомендовали обратиться туда. Мне не пришлось пройти все круги по условно бесплатной медицине... Знаю лично не один случай, когда люди приходят туда, пройдя лечение в других местах. Потеряв и деньги и без ценное для нас время...
Валя
Как я рада, что клиника такого уровня есть в нашей стране!
Надежда
Несколько лет назад мне рекомендовали лапараскопическое удаление миомы. Я долго не решалась и дело дошло до того, что предварительно сообщили, что из-за объема уже требуется полостная операция. Дмитрий Анатольевич на консультации принял решение делать лапараскопию. Эта возможность меня обнадежила меньшей травматичностью. Операция и восстановление прошли так успешно, что тело совсем не чувствует последствий, я веду прежний образ жизни. И из-за этого чуть не забыла написать отзыв:) Когда все хорошо, операция месяц назад уже и не вспоминается.
Ксения
Фёдор Викторович - хирург от Бога! Спокойный, внимательный, уверенный и это состояние передаётся пациентам. Рассказал подробно, что и как будет происходить, какие есть риски и есть ли вообще. Для нас это показатель! Обратились к нему с ЖКБ. Операция прошла успешно! Мужа выписали на следующий день. У врача золотые руки!!!
Ксения
Київ с. Плюти, вул. А. Малишка, 27
Ізраїльська онкологічна клініка "ЛІСОД" працює вже більше 8 років. Установа спеціалізується на наданні сучасної онкологічної допомоги. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: лікування раку: променева терапія; хіміотерапія; брахітерапія; хірургія; діагностика раку (ПЕТ-КТ); реабілітація пацієнтів.
  • Езофагогастродуоденоскопія діагностична 4 940
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Медичний центр сімейного здоров’я "Адоніс" спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 990
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) з анестезіологічним забезпеченням до 30 хв 2 530
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) з анестезіологічним забезпеченням до 1 години 3 190
  • Комплексна езофагогастродуоденоскопія ЕГДС (NBI-хромоендоскопія, біопсія) 2 970
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 990
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діти від 12 років 1 100
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
МЕДПРОФЦЕНТР — це медичний центр, що надає комплексні послуги з багатьох напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які керуються інноваційними технологіями та авторськими програмами лікування.
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (без тесту на Helicobacter pylopi) 900
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (з тестом на Helicobacter pylopi) 1 100
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки51 8 м.Іподром59 13
Olymed, GastroZentrum (ГастроцентрОлимед) — сучасна гастроклініка, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань кишкового тракту. Пацієнти приймаються у індивідуальному порядку за попереднім записом.
  • Езофагогастродуоденоскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 2 900
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харківська33 4
Багатопрофільна приватна клініка "Інсайт Медікал" надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
  • Езофагофіброгастродуоденоскопія 750
  • Езофагофіброгастродуоденоскопія з тестом на Хелікобактер 1 000
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Медичний центр "Веста" спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для пацієнтів всіх вікових категорій. В установі ведуть прийом андрологи, терапевти, дерматологи, гінекологи, неврологи, офтальмологи, хірурги, педіатри та інші фахівці.
  • Фіброезофагогастродуоденоскопія (ФГДС) 800
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) + Відеоколоноскопія (ВКС) в медикаментозному сні 4 800
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сирець20 16 м. Нивки21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС)
Київ Харківське шосе, 56
м.Лівобережна10 м.Харківська10
  • Відеоезофагогастродуаденоскопія (ВЕГДС) з визначенням хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori) без медикаментозного сну 1 500
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС)