Важлива інформація від мережі клінік Віва

Пн — Пт: 00:00-00:00Сб: 00:00-00:00Вс: 00:00-00:00
31-03-2020
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ЗАРАЖЕННЯ ВІРУСАМИ
Важлива інформація від мережі клінік Віва

Ми всі стурбовані ситуацією в Світі і тим, що відбувається навколо нас.

Сьогодні соціальні мережі переповнені інформацією про захист під час карантину. Але довіряти потрібно лише перевіреним джерелам.

Пам`ятайте, що мережа клінік VIVA завжди поруч!

І піклування про Вас - наше головне соціальне завдання!

Ми працюємо для Вас в штатному режимі з 08:00 до 21:00!

Наша служба швидкої допомоги і Call-центр працюють в режимі 24/7!

Лікарі виїжджають на виклики негайно!

Ми дбаємо про здоров'я кожного заради протидії поширенню вірусу COVID-19!

У зв'язку з цим, ми впровадили наступні заходи, які запобігають поширенню інфекції і зроблять перебування ваших клієнтів і співробітників в наших клініках максимально безпечним.

В ЗОНАХ ОЧІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ:

• Встановлено КВАРЦЕВІ ЛАМПИ (бактерицидні), які вбивають віруси, бактерії та інші інфекційні мікроорганізми. Кварцеві лампи абсолютно БЕЗПЕЧНІ для дорослих та дітей!
  • Встановлено ДОЗАТОРИ З АНТИСЕПТИЧНИМ РОЗЧИНОМ для вільного користування.
  • Організовано відсутність черг під кабінетами.
  • Забезпечуємо безконтактне вимірювання температури.
  • Проводимо додаткову дезінфекцію поверхонь кожні 30 хв .
  • Дотримуємося маскового режиму всім персоналом клінік.

В ПРИМІЩЕННЯХ КЛІНІКИ:

• Посилено контроль доступу співробітників до робочих місць (через ризик наявності будь-яких захворювання). Ми піклуємося про наших співробітників і, в разі поганого самопочуття, наполегливо просимо залишитись вдома та звернутися до лікаря.
  • Збільшена частота обробок робочих поверхонь (кожні 30 хв), а також підлоги, дверних ручок, і т.д. Дуже просимо Вас поставитись з розумінням, коли у вашій присутності будуть оброблятися перераховані поверхні.
  • Збільшена частота провітрювань приміщень клінік.
  • Дотримуємося маскового режиму всім персоналом клінік.
  • Кварцування і санітарна обробка приміщень здійснюється на підставі підвищених нормативних вимог.

НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ЗАРАЖЕННЯ ВІРУСАМИ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ:

• Уникайте великого скупчення людей.
  • Часто та ретельно мийте руки з милом. Якщо немає змоги помити руки – використовуйте дезинфікуючий гель або спрей.
  • В людних місцях використовуйте серветку під час тримання за поручні, натискання кнопок, відкривання дверей і т.п. Після використання серветку необхідно утилізувати.
  • Носіть медичну маску, вона здатна захистити Вас від вірусів.
  • Не торкайтеся немитими руками обличчя, очей, носа та рота.

Мережа клінік VAVA бажає Вам та Вашим близьким здоров’я!

Бережіть себе!

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00