Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Український тиждень імунізації – квітень 2017

10-03-2017
Ініціатор проведення Українського тижня імунізації – ГО «Батьки за вакцинацію». Головна мета ініціативи «Український тиждень імунізації» - інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

24-30 квітня 2017 року в Україні буде проводитися "Український тиждень імунізації". Цей захід має стати щорічним та відбуватиметься одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації. У рамках заходу заплановано:

 • Проведення відкритих онлайн та офлайн зустрічей з батьками по всій Україні

 • Просвітньо-інормаційні заходи за участі експерті у галузи медицини та представників влади
 • 2-ге видання довідника "Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію". Вже доступна електронна версія

Підтримайте ініціативу у соц. мережах – використовуйте хєштеги:

#immunizeEurope #immunizeUkraine #VaccinesWork

Громадська організація “Батьки за вакцинацію”

Громадська організація «Батьки за вакцинацію» об’єднує свідомих батьків, які відповідально ставляться до здоров’я дітей та розуміють значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини. Головною метою Організації є попередження інфекційних хвороб через забезпечення загальної доступності імунізації.

Ініціатор проведення Українського тижня імунізації – ГО «Батьки за вакцинацію. Головна мета ініціативи «Український тиждень імунізації» - інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Довідка:

Вакцинація вважається одним з найбільших досягнень медицини, яке щорічно дає можливість попередити 3 мільйони смертей і 750 тис. випадків дитячої інвалідізації. На даний час за допомогою вакцин людство здатне попередити 30 інфекційних захворювань. Імунізація визнана одним з найефективніших заходів запобігання захворюванням.

На жаль, рівень вакцинації дітей в України за даними 2016 року далекий від рекомендованого ВООЗ 95%. Зокрема, станом на кінець грудня 2016 року, охоплення щепленнями дітей у віці до 1 року складає*:

 • БЦЖ – 72,3%
 • Проти поліомієліту – 60,8%
 • Проти кашлюку, дифтерії та правця – 21,0%
 • Проти кору, паротиту та краснухи – 45,5%
 • Проти гепатиту В – 28,8%
 • Проти Хіб-інфекції – 51,6%

*За даними електронно-статистичної форми «Укрвак». Інформація надана МОЗ України у відповідь на запит ГО “Батьки за вакцинацію”

Короткий звіт діяльності ГО “Батьки за вакцинацію” за 2016-2017 рік:

 • Організовано та проведено більше 30 зустрічей для батьків з лікарями по всій країні за участю більше 1000 осіб;
 • Організація бере участь в експертних зустрічах та у конференціях, семінарах для дитячих лікарів та тематичних вуличних акціях.

За ініціативи організації створені та видані:

 • Буклети з Календарем профілактичних щеплень
 • Довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію» (наклад 5 тис. прим.)
 • Казка-розмальовка для дітей про щеплення «Чарівна парасолька» (наклад 5 тис. прим.)
 • Інформаційно-роз’яснювальні матеріали розповсюджуються членами та волонтерами організації під час зустрічей з батьками, особистого спілкування та через лікарів.

Партнерство з однодумцями:

 • Головний партнер організації з початку її створення – Ротарі в Україні;
 • Налагоджена співпраця та партнерські відносини з близько 300 лікарями з усієї України, Українською Академією педіатрії, державними та приватними кліниками, мережами аптек;
 • Представників організації включено до робочої групи МОЗ з підготовки загальнодержавної програми імунізації на наступні 3-5 років;
 • Інформацію про організацію розміщено на обкладинці обмінної карти вагітної жінки, що видається проектом «Зростай малюк» (наклад 350 тис. прим.).

Корисні посилання

https://www.facebook.com/immunizeUkraine/ - офіційна група “Українського тижня імунізації”

https://bzv.org.ua - офіційний сайт ГО “Батьки за вакцинацію”

info@bzv.org.ua - електронна скринька ГО “Батьки за вакцинацію”

https://www.facebook.com/bzvorgua/ - офіційна група ГО “Батьки за вакцинацію”

За детальною інформацією про "Український тиждень імунізації" та інші заплановані заходи звертайтеся до менеджера Лідії Козир:

+38 (044) 490-90-88;

+38 (073) 102-05-44

kozyr@osdgroup.com.ua

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
8,2
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
4,4
Медицинский центр "Іlaya" предоставляет свои услуги на медицинском рынке Украины с 2011 года. Одна из немногих, клиника "ilaya" предоставляет новую медицинскую услугу – биострахование. Внедрение сервиса, сохраняющего мезенхимальные стромальные клетки, дает возможность пациентам обеспечить быстрое восстановление тканей после несчастных случаев и предотвратить старение.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Киев ул. Сикорского, 1 (Жилой комплекс "Зеленый остров 1") м.Берестейская16 9 м.Нивки29 11 м.Сырец22 13
9,9
Мультидисциплинарная и клиентоориентированная сеть поликлиник Doctor Sam (Доктор Сэм) известна в сфере медицинского обслуживания не первый год. Учреждение работает с применением инновационных методов и современных подходов в обслуживании. Данная поликлиника работает по принципу семейной медицины. Помощь предоставляет круглосуточно.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00