Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Тренінг «Встановлення контакту і комунікації в терапії дитини з аутизмом»

15-08-2017
Тренінг «Встановлення контакту і комунікації в терапії дитини з аутизмом» м. Львів 21-22 жовтня
Тренінг «Встановлення контакту і комунікації в терапії дитини з аутизмом»

Тренінг проводиться для:

• фахівців, що працюють з дітьми з аутизмом та РАС;
  • спеціалістів, які починають свою практичну діяльність: педагогів, психологів, логопедів;
  • батьків дітей з РАС і аутизмом.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/jkqGHsSgL3luaqlY2

Ведуча тренінгу Агнешка Леманьска (Польща, Варшава) — засновник «Центру творчого розвитку дитини« Клекс »в Варшаві; cпеціальний педагог, логопед, терапевт сенсорної інтеграції, співробітник Академії Спеціальної педагогіки ім. М.Гжегожевской, Гуманітарно-соціального університету, кардинала Стефана Вишинського.

Формат тренінгу — практичний тренінг-семінар. 90% практики і практичних прикладів. Наприкінці курсу видається сертифікат.

ПРОГРАМА КУРСУ

1. Тріада аутичних розладів — функціональна характеристика дітей.
  2. Недірективний підхід — що і як?
  3. Встановлення контакту і комунікації в терапії дітей зі спектром аутизму — Вісім каналів комунікації — Зоровий контакт — Спільне поле уваги (спостереження) — Робота з ініціативою дитини — Зміна дій при роботі з дитиною з аутизмом — Мотивація до спілкування і взаємодії.
  4. Стереотипні форми поведінки (сенсоризми) — терапевтичні стратегії на основі терапії сенсорної інтеграції.
  5. Провокаційна поведінка — терапевтична поведінку.
  6. Робота над потенціалом розвитку — від гри до навчання.
  7. Робота з мотивацією дитини.

Дата проведення: 21.10.2017