Клініки психотерапії у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти в Сихівському районі
Послуга Ціна
Сімейна психотерапія 250
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
  • Сеанс психотерапевта 300
Працює з 09:00-21:00
7,2
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів. Приймають лікарі: Альбокрінова Інна Василівна, Музиченко Леся
  • Консультація психотерапевта
  • Сеанс психотерапевта
Працює з
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
5,6
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Дитяча поліклініка «Веселка» - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
  • Сімейна психотерапія 250
Працює з 08:00-20:00