Клініки гінекології у Львові (Личаківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
  • Вакуумний аборт (міні-аборт) ілівакуум-аспірація 7 000
  • Гінеколог повторна консультація / провідний спеціаліст 800
5,4
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження. Приймають лікарі: Бариляк Іванна Володимирівна, Білик Уляна Євгенівна, Павлів-Салик Наталія Омелянівна
  • Комплексне гінекологічне обстеження що включає: консультація гінеколога, обстеженя молочної залози (пальпаторно), огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне дослідження, мазок на флору, мазок на цитологію, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу 2 400
  • Гінекологічне обстеження: консультація, огляд, мазки 1 200
  • Консультація гінеколога 500