Клініки косметології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдено 5 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
  • Кріотерапія від 89
  • Кріомасаж обличчя та шиї 64
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Львів вул. Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Плазмоліфтинг
  • Лазерне видалення рубців
  • Консультація косметолога
  • Ручна чистка обличчя
  • Вакуумна чистка обличчя
Середня оцінка користувача 9.2

Години роботи:

Львів вул. Дорошенка, 71 р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Мезотерапія обличчя
  • Мезотерапія шиї
  • Мезотерапія грудей
  • Мезотерапія тіла
  • Мезотерапія
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Львів вул. Дрогобича, 6 р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Лазерна епіляція губ 180
  • Лазерна епіляція підборіддя 190
  • Лазерна епіляція рук 500
  • Лазерна епіляція ніг 1 400
  • Лазерна епіляція живота 450
Середня оцінка користувача 9

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Львів пр-т. Чорновола, 1 р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Лазерне видалення рубців
  • Лазерне омолодження шиї