Мезотерапія обличчя у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Мезотерапія обличчя (20+) Meso Sculpt (4 -6 процедур) 3500 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Афанасій
Дуже приємна і ввічлива. Відразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити. Комплексно підійшла до проблеми, сказала які здати аналізи. Запропонувала вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося.
Ольга П.
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла, що не зайняло багато часу. Все по справі, відповідала на мої запитання. Запропонувала декілька можливих варіантів вирішення проблеми, та пояснила переваги і недоліки кожного з них.
Дуже хороший і уважний лікар. Все правильно розповіла, немає ніяких негативних емоцій, а навпаки, все дуже кваліфіковано і добре. Призначення ефективні, та не дроговартісні. Вже є поліпшення. Я думаю, що до лікаря я ще прийду обов'язково.
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) обличчя
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) обличчя