Вакуумна чистка обличчя у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдена 1 клініка

Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Низький поклін Яворському Олександру, два роки назад робила мамопластику , навіть не можу описати ... наскільки хороший лікар , я вдячна богу , що мені зустрівся такий лікар на моєму шляху.
Ліана
Майже 2 роки назад збільшувала груди у Яворського Олександра , як на мій погляд це найкращий лікар який може бути у Львові, рекомендую усім .
5,2
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Апаратна вакуумна чистка обличчя

Вакуумна чистка обличчя в лікарнях в інших районах Львова

7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Вакумна чистка обличчя HydraFacial базова процедура 1 490
  • Вакумна чистка обличчя HydraFacial базова процедура + пілінг 1 690
  • Вакумна чистка обличчя HydraFacial базова процедура + пілінг + сироватка 1 990
  • Вакумна чистка обличчя HydraFacial Базова процедура + діамантпілінг + сироватка 1 630
  • Вакумна чистка обличчя HydraFacial Базова процедура + чистка + пілінг + діамантпілінг 1 950